Wyszukiwarka

Kategorie

Dlaczego my

Pośrednictwem i zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od 2009 r. Osobą odpowiedzialną zawodowo jest właściciel agencji Pan Szymon Szyndler. Posiadający licencję zawodową nr 20176 w zakresie pośrednictwa wydaną przez Ministra Infrastruktury, co jest gwarancją najwyższej jakości usług oraz licencję nr 29226 w zakresie zarządzania nieruchomościami.

 
  • Choć nazwa „JAZZ” charakteryzująca styl muzyczny wydaje się nie związana z rynkiem nieruchomości to jednak po bliższym spojrzeniu ma z nim wiele wspólnego.
  • Nieruchomości rządzą się twardymi regułami prawa jednakże w życiu codziennym napotykamy wiele sytuacji w których potrzebne jest połączenie tych wszystkich reguł z kreatywnym indywidualnym podejściem aby dokonać transakcji sprzedaży lub najmu.
  • Często wiele nieruchomości wymaga szczególnego działania. Skomplikowany status prawny, nieuregulowane relacje własnościowe, zmienna i chwiejna sytuacja rynkowa, błędy w dokumentacji, nieżyjący wierzyciele, błędna powierzchnia działki lub nieprawidłowy wpis w Księdze Wieczystej.
  • To tylko kilka przypadków kiedy mimo sztywnych ram prawa musimy posłużyć się indywidualnym sposobem działania w granicach obowiązującego systemu prawnego.
  • Skuteczna umiejętność łączenia tych wszystkich reguł prawnych jest naszym atutem tak jak umiejętność sztuki improwizacji wirtuoza w muzyce. Potrafimy stanąć przed trudną sytuacją i efektywnie ją rozwiązać.

Dlatego właśnie kreatywnie łączymy pasję do muzyki z wiedzą o nieruchomościach.